در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


هفته هفدهم سوپر لیگ بسکتبال کشور

  • تعداد بازدید :430

مهرام تهران میزبان شهرداری گرگان در آزادی / صمدی: آرنت با تیم هماهنگ تر شده است

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ،درهفته هفدهم لیگ برتر بسکتبال، تیم مهرام تهران در تالار آزادی میزبان شهرداری گرگان خواهد بود. مهرام تهران با 9 برد در رده سوم جدول ایستاده است و تیم شهرداری گرگان هم با 2 برد در قعر جدول قرار دارد.

احسان صمدی درباره این دیدار به خبرنگار اختصاصی مهرام گفت: بازی سختی پیش رو داریم،تیم شهرداری گرگان در هفته گذشته،تیم نیروی زمینی را شکست داده است بنابراین با قدرت رو در روی ما قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد:این تیم در حال حاضر در قعر جدول قرار دارد و برای اینکه در جایگاه بهتری قرار گیرد به این برد نیاز دارد. ما هم در بازی پیشین برابر دانشگاه آزاد شکست خوردیم و روحیه مان را از دست داده بودیم اما با ریکاوری و تمرین سبکی که روز گذشته انجام دادیم دوباره قدرت گرفتیم.

صمدی درباره بازی دور رفت با تیم شهرداری گرگان گفت: شهرداری گرگان تیم دونده خوبی است و جنگنده بازی می کند و در دور رفت ما را خیلی اذیت کرد.این تیم مشکلات زیادی داشت اما اکنون مشکلاتش حل شده و با قدرت زیاد در آزادی حاضر خواهد شد.

وی در پایان درباره آرنت ناسانیل،بازیکن خارجی جدید مهرام گفت: آرنت در بازی نخستش برابر دانشگاه آزاد خسته بود و تنها 1 جلسه با ما تمرین کرد و با سیستم ها آشنا نبود اما در حال حاضر وضعیتش بهتر شده و در این دیدار به طور حتم هماهنگ تر بازی خواهد کرد.

کلمات کلیدی : مهرام , احسان صمدی , شهرداری گرگان