در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


پنجمین شکست مهرام در خارج از خانه

  • تعداد بازدید :288

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، در هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال، تیم مهرام با نتیجه 63 بر 58 برابر تیم دانشگاه آزاد شکست خورد.

تیم مهرام نیمه نخست را به خوبی آغاز نکرد و با حساب کار 32 بر 23 بازی را برابرمیزبان خود واگذار کرد.نیمه دوم در کوارتر سوم همین روند ادامه داشت و 56 بر 34 به سود شاگردان کوهیان به پایان رسید،در کوارتر چهارم مهرام ی ها نبض بازی را در دست گرفتند و اختلاف امتیازات را کم کردند اما در نهایت با اختلاف 5 امتیاز برابر دانشگاه آزاد شکست خوردند.

مصطفی هاشمی درباره این دیدار به خبرنگار اختصاصی مهرام گفت: دیدار مهرام و دانشگاه آزاد در مسیر خوبی قرار داشت و کوارتر نخست را به خوبی آغاز کردیم هرچند که تیم مقابل،تیم شایسته ایی است اما بی مسئولیتی بازیکنان روند بازی را عوض کرد و در نهایت باعث باخت ما شد.
هاشمی ادامه داد: البته بعضی از تصمیمات اشتباه من هم سبب این باخت شد اما بی مسئولیتی شاگردانم بازی را به سمتی برد که تا 6 دقیقه پایانی بازی نمی توانستیم از پیله ایی که دور خودمان بسته بودیم بیرون بیاییم ، زمانی که تیم مقابل 27 ریباند می کند نشان دهنده بی مسئولیتی وهمچنین تعویض نادرست بازیکنانم در زمین است.

سرمربی مهرام افزود: به نظرم تعریف و تمجیدهای بی جا از تیم هم پیامدش این می شود،وظیفه مربی جدا از گوشزد کردن مسائل فنی این است که به ظرفیت تیم هم توجه کند که در این مسئله متاسفانه کوتاهی کردم و نتوانستم جلوی این موضوع را بگیرم.

هاشمی درباره اینکه در کوارتر چهارم توانستند بهتر بازی کنند گفت: همیشه به بازیکنانم گفته ام که از نخستین توپی که لو می دهید و گل نمی کنید ،همه اینها آخر سر حساب می شود و اختلاف را زیاد می کند، در ابتدا با خودت می گویی عیبی ندارد اما همین ها باعث می شود که 5 فوله بشوی و روی نیمکت بنشینی.نباید کاری کنی که این اتفاق ها بیفتد و بازی به آخر و کوارتر چهارم کشیده شود.


وی درباره شرایط آرنت ناسانیل ادامه داد: آرنت شرایط جسمانی مطلوبی ندارد و در بازی زود خسته می شود و هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است،البته یک جلسه بیشتر تمرین نکرده و ما برای اینکه با تیم بیشترهماهنگ شود مجبور بودیم بازیش دهیم، شاید اگر بازی نمی کرد نتیجه بهتری می گرفتیم اما ما این ریسک را کردیم .

کلمات کلیدی : مصطفی هاشمی , مهرام , دانشگاه آزاد