در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


پیروزی بازیکنان با انگیزه مهرام مقابل شهید همت

  • تعداد بازدید :684

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، مینی بسکتبالیستهای مهرام با پشت سر گذاشتن تیم شهید همت پیروزی دیگری را به نام خود به ثبت رساندند.

دیدار دوم دور برگشت لیگ مینی بسکتبال دسته یک استان تهران درحالی برای مهرامی ها آغاز شد که شاگردان علی خزلی در دور رفت تیم شهید همت را  با نتیجه 25 – 59 شکست داده بودند. مینی بسکتبالیست های مهرام در دیدار نخست نیز مدرسه آتشی را شکست داده و دور برگشت را پر قدرت آغاز کرده بودند.

 دور برگشت دیدار مهرام و شهید همت در حالی برگزار شد که دو بازیکن شاخص مهرام به دلیل حضور در تمرینات تیم تهران تنها یک کوارتر به میدان رفتند و سه کوارتر بعدی را بازیکنان با انگیزه و پر انرژی مینی مهرام برای تیمیشان افتخارآفرینی کردند. کوارتر نخست این دیدار با نتیجه 5 – 9 به سود مهرام به پایان رسید اما در کوارتر دوم مهرامی ها با حمله های پی در پی 15 امتیاز کسب کردند و با دفاع بی نقص خود اجازه ندادند تا تیم حریف بیش از دو امتیاز به دست آورد. بنابراین در پایان نیمه نخست تیم مهرام با نتیجه 7 – 24 به رختکن رفت. در کوارتر سوم هردو تیم پایاپای پیش می رفتند و تیم شهید همت که خطر را بیخ گوش خود حس کرده بود سعی می کرد به بهترین نحو بازی را مدیریت کند. در این کوارتر هردو تیم صاحب 9 امتیاز شدند و سوت پایان کوارتر سوم با نتیجه 16 – 33 به صدا درآمد. بازیکنان تیم مهرام که خیالشان از بابت پیروزی در این دیدار آسوده بود در کوارتر پایانی کمی از فشار حمله ای خود کم کردند و تنها 5 امتیاز به دست آوردند. در مقابل تیم شهید همت از فرصت پیش آمده برای کم کردن اختلاف امتیازی استفاده کرد تا در نهایت این دیدار با نتیجه 24 – 38 به سود مهرام به پایان برسد و بازیکنان تیم مهرام دومین پیروزی خود در دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ مینی بسکتبال استان تهران را جشن بگیرند.

دیدار سوم مهرامی ها روز شنبه 95/06/06 ساعت 16:30 مقابل تیم شهرری و در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : لیگ , مینی , کوارتر