در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


پیروزی مدعیان در هفته سوم لیگ BFF

  • تعداد بازدید :1144

 هفته سوم لیگ BFF با پیروزی تیم های مدعی به پایان رسید.

به گزارش مؤسسه فرهنگی ورزشی مهرام ، هفته سوم لیگ بسکتبال برای آینده امروز 94/11/23 با برگــزاری هــشت دیدار و لغو دیدار رده زیر 14 سال مهرام اندیشه و مهرام قدس به پایان رسید. این مسابقات که در سه کانون  زیتون ،قدس و کرمان موتور برگزار شد،در رده سنی زیر 12 سال  نزدیک و پایاپای پیگیری شد.بازیکنان زیر 12 ساله مهرام کرج با اختلاف 2 امتیاز و با نتیجه 41-43 از سد مهرام زیتون گذشت.مهرام م قدس (ب )34-41 مقابل مدرسه بسکتبال آتشی به پیروزی رسید و مهرام قدس (الف) به اختلاف اف یــک پرتاب سه امتیازی،با نتیجه 37_40 مغلوب مهرام اندیشه شد.

در رده زیر 13 سال مهرام اوژن 17-43 مقابل مدرسه بسکتبال آتشی شکست خورد و 13 ساله های مهرام زیتون انتقام بازی 12 ساله ها را گرفتند و 33-44 مهرام کرج را از پیش رو برداشتند.در شهر قدس نیز مهرام قدس در خانه میهمان خود مهرام اندیشه را 18-38 شکست داد.

مسابقات زیر 14 سال نیز  جذابیت های مخصوص به خود را داشت.تیم زیتون حریف کرجی خود را 41-44 شکست داد و دیدار مدرسه بسکتبال آتشی و مهرام اوژن نیز که پر گل ترین دیدار این هفته از مسابقات بود،38-61 به سود بازیکنان آتشی به پایان رسید.لازم به ذکر است دیدار دو تیم مهرام اندیشه و مهرام قدس به دلیل تداخل در برنامه بازی ها  لغو و برگــزاری ین مسابقه به هفته آتی موکول شد.

جدول نتایج هفته سوم به شرح زیر است:

 

 

کلمات کلیدی : مهرام , برگــزاری , دیدار , رده , کانون , پیگیری , اختلاف , بسکتبال , جذابیت , زیتون , گل , نتایج