در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


پیروزی مهرام قدس مقابل همنام زیتونی اش

  • تعداد بازدید :742

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، روز گذشته 95/04/28 در مرحله جدید لیگ جوانان دسته دوم استان تهران، تیم مهرام زیتون به مصاف مهرام قدس رفت.

دیدار جذاب و دیدنی مهرام قدس و مهرام زیتون درحالی پیگیری شد که دو کانون قدرتمند مهرام برای صعود به مرحله بعد به مصاف یکدیگر رفتند. کوارتر اول با برتری شاگردان علی حسن پور و با نتیجه 6 – 13 به سود مهرام قدس به پایان رسید. در کوارتر دوم مهرام زیتون با ارائه یک بازی خوب توانست اختلاف امتیازات را تا 5 امتیاز کاهش دهد و نیمه اول 25 – 30 به سود شهر قدس تمام شد.

کوارتر سوم با شروع طوفانی شاگردان کامران عباسی آغاز شد و بازیکنان زیتون توانستند در این کوارتر با اختلاف یک امتیاز و نتیجه 37 – 38 پیروز شوند. اما در کوارتر پایانی این دیدار شرایط تغییر کرد و بازیکنان شهر قدس با جبران بازی بد کوارتر قبل اختلاف امتیازی را بار دیگر افزایش دادند و با نتیجه 44 – 58 تیم همنام خود را شکست داده و به دور بعد صعود کردند.

در دیگر دیدار این دوره از مسابقات تیم مدرسه آتشی با برد یک امتیازی خود مقابل کنکو و با نتیجه 77 – 78 به دور بعد صعود کرد تا روز جمعه 95/05/01 مقابل مهرام قدس به میدان برود.

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : مهرام , کوارتر , بازی