در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


چهارمین پیروزی نونهالان مهرام قدس

  • تعداد بازدید :935

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، پس از 28 روز تعطیلی تیم مهرام قدس در مسابقات نونهالان دسته دوم استان تهران به مصاف تیم مه هام رفت و با نتیجه 35 – 45 این تیم را شکست داد و یک پیروزی دیگر به نام خود ثبت رساند.          

تیم نونهالان مهرام قدس روز پنج شنبه 95/06/18 در پنجمین دیدار خود از سری مسابقات نونهالان دسته دوم استان تهران به مصاف تیم مه هام رفت و توانست این تیم را نتیجه 35 – 45 شکست دهد.

شاگردان نوید جلوخانی آغاز بسیار خوبی در این دیدار داشتند و کوارتر نخست را با دو برابر امتیاز حریف و نتیجه 6 – 12 به سود خود به پایان رساندند. نونهالان تیم مه هام که تا قبل از این دیدار تنها یک باخت در کارنامه خود داشتند، در کوارتر دوم برای جبران اختلاف امتیازی تلاش فراوان کردند اما نیمه نخست با نتیجه 15 – 19 به سود مهرام به پایان رسید. در کوارتر سوم قدسی ها با ضد حمله های تند و تیز و نفوذهای بی نقص خود در زیر حلقه، جز تماشای قدرت مهرامی ها چاره ای برای تیم حریف نگذاشتند و کوارتر سوم نیز با برتری مقتدرانه مهرام و با نتیجه 22 – 36 به پایان رسید. اما در کوارتر چهارم خیال راحت مهرامی ها از پیروزی در این دیدار باعث شد تا کمی در حمله ها بی دقت ظاهر شوند و به رقیب اجازه قدرتنمایی دهند تا تیم مه هام بهترین نتیجه خود در این دیدار را در کوارتر چهارم و با نتیجه 9 – 13 به دست آورند. با این حال برتری کلی از آن تیم مهرام قدس بود که 35 – 45 از سد حریف گذشت و دومین شکست را به تیم مه هام تحمیل کرد.

دیدار بعدی نونهالان مهرام قدس جمعه هفته آینده مقابل تیم وحدت آریا خواهد بود.

انتهای خبر/